Hand made story – zajęcia plastyczne

Nazwa zajęć: Hand made story

Termin: sobota godz. 10:00

Czas trwania zajęć: do 2 h

Wiek uczestników: 8-12 lat

Liczebność grupy: max. 6-8 osób

Cena: 180zł (4 spotkania w miesiącu. Cena uzależniona jest od ilości planowanych w harmonogramie spotkań w miesiącu), obowiązują zniżki wg regulaminu. Pojedyncze spotkanie 50zł.

W trakcie szeroko pojętych działań plastycznych dzieci poznają różne techniki plastyczne, odkrywają wiele sposobów wykorzystywania różnych materiałów do tworzenia, staramy się by mogły wyrażać się przez różne działania i używając różnych środków ekspresji.

Malujemy rysujemy, budujemy, lepimy i czasami wychodzimy w plener.

W planie : podstawy rysunku, malowanie, scrapbooking, dequpage, quilling, prace przestrzenne, dekoracje okolicznościowe, warsztaty kartkowe, lepienie z gliny i nie tylko. Zajęcia są okazją  do eksplorowania różnych technik (ołówek, pastele, akwarela itd.) na małych, dużych i bardzo dużych formatach, zafascynowania się sztuką i odkrywania pasji tworzenia.

Staramy się pokazać młodym ludziom sposób na swój własny wariant poznawania świata poprzez wyobraźnię, kreatywne myślenie, wiarę we własne możliwości, a tworząc małe grupy mamy możliwość poświęcić dziecku tyle czasu ile ono potrzebuje.

Rozbudzimy kreatywność młodego człowieka a także :

  • wzmocnimy jego umiejętności manualne
  • uczymy współpracy w grupie
  • uczymy samodzielności i dbania o swoje otoczenie
  • wzmocnimy jego poczucie własnej wartości